چنانچه دشمن مرتکب خطای راهبردی شود پاسخ پشیمان کننده ای دریافت خواهد کرد
چنانچه دشمن مرتکب خطای راهبردی شود پاسخ پشیمان کننده ای دریافت خواهد کرد
سرلشگر موسوی : ملت غیور و شریف ایران مطمئن باشند که نیروهای مسلح با اتکا به ایمان راسخ و برخورداری از تجربیات سال های اخیر و آموزش های نوین با حضور ایثارگرانه خود در صحنه ، تا آخرین قطره خون از امنیت و منافع ملی جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهند نمود.

بهارستان – امیر سرلشگر موسوی در جلسه قراگاه ذولفقار گفت : امروز تمامی یگان های ارتش از آمادگی کامل روحی و رزمی برخوردار هستند و چنانچه دشمن مرتکب خطای محاسباتی و راهبردی شود پاسخ پشیمان کننده ای دریافت خواهد کرد.

به گزارش بهارستان آنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش ، فرمانده کل ارتش خطاب به فرماندهان عالی رتبه این نیرو گفت : در شرایط کنونی حفظ و ارتقاء هوشیاری و آمادگی یگان های ارتش ضرورتی اجتناب ناپذیر بوده و در مقابل تهدیدات دشمن بازدارنده است.

سرلشگر موسوی تصریح کرد : نیروهای مسلح با اتکا به ایمان راسخ و برخورداری از تجربیات سال های اخیر و آموزش های نوین به قابلیت های مهم و قابل ملاحظه ای دست یافته اند و ملت غیور و شریف ایران مطمئن باشند که رزمندگان ارتش با حضور ایثارگرانه خود در صحنه ، تا آخرین قطره خون از امنیت و منافع ملی جمهوری اسلامی ایران دفاع خواهند نمود.

در این جلسه فرمانده کل ارتش ضمن صدور دستورات لازم برای تداوم و ارتقای توان رزم در مناطق و همچنین استنرار بازدیدهای میدانی فرماندهان از مناطق حساس و انجام تمرینات لازم در حوزه ماموریتی ، افزود : ارتش ایران همواره باید آمادگی خود را در هر شرایطی حفظ نماید و ما به عنوان سربازان نظام باید همیشه در آمادگی کامل باشیم.

در این جلسه فرماندهان تابعه ارتش گزارشی از وضعیت منطقه و بازدیدهای اخیر از سامانه های پدافندی ، پایگاه ها و مناطق دریایی ، هوایی و همچنین تیپ های واکنش س
ریع ارائه کردند.

انتهای پیام/155