چپ و راست و خاکستری کردن مردم، توهین به آنها است
چپ و راست و خاکستری کردن مردم، توهین به آنها است
خدمت رسانی را فدای منافع سیاسی و بازی‌های جناحی نکنیم و بدانیم که خدمات مورد تأیید مردم در ناجا و شهرداری به جهت به کار گیری ترکیب نیروهای پر تجربه و جوان در رأس امور اجرایی بود.

بهارستان آنلاین – دکتر قالیباف با اشاره به اینکه تنها هدفمان باید خدمت به آحاد مردم باشد گفت: خدمت رسانی را فدای بازی‌های جناحی نکنیم.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ محمد باقر قالیباف شامگاه سه شنبه با حضور در شهرستان ری در دیدار با برخی ظرفیت‌های جوان این منطقه طی سخنانی اظهار داشت: جناح بندی ها را کنار بگذاریم، چپ و راست و خاکستری کردن مردم، توهین به آنها است.

قالیباف گفت: ما تنها هدفمان باید خدمت به آحاد مردم باشد و خدمت رسانی را فدای منافع سیاسی و بازی‌های جناحی نکنیم و بدانیم که خدمات مورد تأیید مردم در ناجا و شهرداری به جهت به کار گیری ترکیب نیروهای پر تجربه و جوان در رأس امور اجرایی بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان داشت: موفقیت در هر جریان یا دستگاهی، در گرو شناسایی رسالت آن دستگاه و هویت بخشی به نیروهای آن است.

وی عنوان داشت: تلاش ما این است با حضور در مأموریت فعلی (انتخابات مجلس)، تمام برنامه ریزی ها در جهت خدمت به مردم باشد.

قالیباف در ادامه در خصوص جدا شدن شهرری از تهران نیز اظهار داشت: جدا شدن شهرری از تهران نباید صرفاً به منزله جداسازی شهرداری ری از شهرداری تهران باشد که این به ضرر مردم ری است.

انتهای پیام/847

  • منبع خبر : مهر