کابینه سیزدهم باید موضوع معیشت مردم، حمایت از اقشار آسیب پذیر، رفاه اجتماعی و حل معضلات اقتصادی  را سریعا مرتفع نماید
کابینه سیزدهم باید موضوع معیشت مردم، حمایت از اقشار آسیب پذیر، رفاه اجتماعی و حل معضلات اقتصادی  را سریعا مرتفع نماید
وزرا باید مردمی بوده و با نخبگان تعامل داشته باشند تا با تعامل بین مردم و استفاده از نظرات نخبگان مشکلات را حل کنند.

بهارستان آنلاین – فرهاد بشیری تأکید کرد : وزرای دولت سیزدهم باید مردمی بوده و با نخبگان تعامل داشته باشند تا بتوانند با شناخت مشکلات مردم آن را حل کنند.

به گزارش «بهارستان آنلاین» ؛ فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور دولت سیزدهم توانست با رأی مردم انتخاب شود؛ خاطرنشان کرد : اکنون مردم منتظرند تا کابینه سیزدهم متشکل از افراد توانمند و بااستعداد تشکیل شود تا افرادی بر سر کار آمده که مشکلات مردم را برطرف کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: لازم است کابینه سیزدهم متشکل از افراد واجد شرایط و توانمند باشد، کسانی که با پشتکار و انگیزه و باکفایت بوده و بتوانند با اتکا به توانمندی های داخلی و تعامل بین المللی و منطقه ای مشکلات را از سر راه بردارند. ان شاءالله مجلس هم در سایه همگرایی با دولت به ویژه در زمان بررسی صلاحیت وزرا بتواند به دولت کمک کند و در روند رأی اعتماد وزرا سرعت داشته باشد.

نماینده پاکدشت تأکید کرد : رخ دادن این امر منوط به معرفی وزرای کارآمد و باکفایت است که بتوانند سرعت خدمت رسانی را افزایش داده و مشکلات، نارسایی و کاستی ها را بشناسند و مهمتر از همه پشت میزنشین نباشند.

بشیری در پایان تأکید کرد: وزرا باید مردمی بوده و با نخبگان تعامل داشته باشند تا با تعامل بین مردم و استفاده از نظرات نخبگان مشکلات را حل کنند، مشکلاتی که مهمترین آن موضوع معیشت مردم، حمایت از اقشار آسیب پذیر، رفاه اجتماعی و حل معضلات اقتصادی است.

انتهای پیام/3404

 

  • منبع خبر : ایسنا