ترکیب جدید پرسپولیس شناخته شد
ترکیب جدید پرسپولیس شناخته شد
گابریل کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس پس از گذشت یک ماه موفق به انتخاب نفرات نهایی در پست‌های چپ و راست خط دفاعی و هافبک پرسپولیس شد.

بهارستان انلاین – سرمربی سرخپوشان پایتخت محمد نادری را برای حضور در دفاع چپ و مهدی شیری را برای دفاع راست انتخا کرده است. او همچنین فرشاد احمدزاده و وحید امیری را به عنوان دو هافبک کناری این تیم در نظر دارد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، کادرفنی سرخپوشان هنوز نتوانسته است برای شجاع خلیل زاده در قلب خط دفاعی این تیم گزینه‌ای را انتخاب کند. مصدومیت‌های سیدجلال حسینی سبب شده است تا او به گزینه‌هایی همچون محمدحسین کنعانی زادگان و محمد انصاری برای حضور در دفاع میانی فکر کند.

کالدرون که تمایل به استفاده از سیستم ۲-۴-۴ دارد قصد دارد هنوز برای انتخاب هافبک بازیساز و همچنین هافبک دفاعی به قطعیت نرسیده است. ضمن اینکه بشار رسن و سیامک نعمتی نیز به دلیل مصدومیت در تمرینات این تیم غایب بوده و کار را برای انتخاب بازیکنان اصلی در شروع رقابت‌های لیگ برتر سخت کرده است.

سرمربی پرسپولیس تمایل به استفاده از مهاجمان تخصصی در خط حمله تیمش دارد. او که فقط علی علیپور را در کنار چند مهاجم جوان برای حضور در نوک خط حمله سرخپوشان در اختیار دارد هنوز به جمع بندی نهایی در این زمینه نرسیده است.

علیرضا بیرانوند نیز با توجه به قطعی شدن حضورش در پرسپولیس به عنوان دروازه بان اصلی این تیم در لیگ برتر نوزدهم انتخاب شده است.

انتهای پیام /419