کاپیتان اوساسونا در چند متری تیم نکونام
کاپیتان اوساسونا در چند متری تیم نکونام
روبرتو تورس به دلیل روابط خوب با جواد نکونام تصمیم گرفت تا پس از سالیان طولانی از اوساسونا جدا شده و لباس فولاد را بر تن کند.

باشگاه استقلال در آخرین امیدهای خود می‌خواهد رضایت روبرتو تورس را برای حضور در جمع آبی‌ها به دست بیاورد.

به گزارش «بهارستان آنلاین» ، روبرتو تورس یکی از بازیکنان مدنظر کادرفنی استقلال برای حضور در این تیم است. بازیکنی که به دلیل روابط خوب با جواد نکونام تصمیم گرفت تا پس از سالیان طولانی از اوساسونا جدا شده و لباس فولاد را بر تن کند.

تورس قصد دارد که در صورت توافق با استقلال، خانواده‌اش را نیز به تهران بیاورد و عدم حضور مدرسه به زبان اسپانیایی در اهواز، یکی از دلایل قطع همکاری این بازیکن با فولاد بود. مشکلی که در تهران وجود ندارد و خیال کاپیتان سابق اوساسونا از این بابت راحت است.

با این حال، تورس هنوز بر سر مبلغ قرارداد با استقلال به توافق دست پیدا نکرده است. نکونام با این بازیکن در ارتباط بوده و اهمیت حضور این بازیکن در ترکیب آبی ها را به تورس یادآوری کرده است ولی مدیریت باشگاه همچنان در حال انجام مذاکرات با این بازیکن است.

با توجه به تأکید نکونام روی جذب سه بازیکن خارجی، یکی از این نفرات روبرتو تورس است و مدیران استقلال در تلاش برای کاهش رقم مورد نظر این بازیکن هستند.

انتهای پیام/ 

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین