کمیته انظباتی AFC فدراسیون فوتبال را نقره داغ کرد
کمیته انظباتی AFC فدراسیون فوتبال را نقره داغ کرد
بالاترین نهاد فوتبال آسیا ، فدراسیون فوتبال کشورمان و همچنین دو باشگاه ذوب آهن اصفهان و سایپای تهران و سرمربی تیم ملی ساحلی را نقره داغ نمود .

بهارستان آنلاین – در تازه ترین آرای کمیته انظباتی کنفدراسیون آسیا تیم ملی کشورمان به دلیل عدم نصب لگوی مسابقات جام ملت های آسیا 2019 در بازی نیمه نهایی با ژاپن به روی آستین پیراهن بازیکنان مبلغ 1000 دلار جریمه نقدی شد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، همچنین به دلیل شرکت مسعود شجاعی در کنفرانس خبری پیش از بازی با چین در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا در حالی که نام وی در لیست 11 نفره تیم ملی نبود به خاطر نقص قوانین AFC هشدار گرفت.

ای اف سی همچنین ماکو اوکتاویو ، سرمربی تیم ساحلی کشورمان را به دلیل اظهاراتش در مورد داور مسابقه در کنفرانس خبری پس از بازی تیمش مقابل ژاپن در رقابت های ساحلی آسیا 2019 به مبلغ 1000دلار جریمه نقدی شد.

باشگاه ذوب آهن اصفهان به دلیل ورود یکی از تماشاچیانش به زمین بعد از به صدا در آمدن بازی با کویت اس سی در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا 2019 به مبلغ 4500 لار جریمه نقدی شد.

باشگاه سایپا نیز به دلیل عدم سازماندهی مناسب به علت ورود افراد غیر مسئول به زمین و رختکن در بازی با پنجاب هند در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا 2019 به مبلغ 8000دلار جریمه نقدی شد.

انتهای پیام/97

  • نویسنده : سالار سلیمی