کمیته انظباتی AFC فدراسیون فوتبال را نقره داغ کرد
کمیته انظباتی AFC فدراسیون فوتبال را نقره داغ کرد
بالاترین نهاد فوتبال آسیا ، فدراسیون فوتبال کشورمان و همچنین دو باشگاه ذوب آهن اصفهان و سایپای تهران و سرمربی تیم ملی ساحلی را نقره داغ نمود .

بهارستان آنلاین – در تازه ترین آرای کمیته انظباتی کنفدراسیون آسیا تیم ملی کشورمان به دلیل عدم نصب لگوی مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ در بازی نیمه نهایی با ژاپن به روی آستین پیراهن بازیکنان مبلغ ۱۰۰۰ دلار جریمه نقدی شد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، همچنین به دلیل شرکت مسعود شجاعی در کنفرانس خبری پیش از بازی با چین در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا در حالی که نام وی در لیست ۱۱ نفره تیم ملی نبود به خاطر نقص قوانین AFC هشدار گرفت.

ای اف سی همچنین ماکو اوکتاویو ، سرمربی تیم ساحلی کشورمان را به دلیل اظهاراتش در مورد داور مسابقه در کنفرانس خبری پس از بازی تیمش مقابل ژاپن در رقابت های ساحلی آسیا ۲۰۱۹ به مبلغ ۱۰۰۰دلار جریمه نقدی شد.

باشگاه ذوب آهن اصفهان به دلیل ورود یکی از تماشاچیانش به زمین بعد از به صدا در آمدن بازی با کویت اس سی در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ به مبلغ ۴۵۰۰ لار جریمه نقدی شد.

باشگاه سایپا نیز به دلیل عدم سازماندهی مناسب به علت ورود افراد غیر مسئول به زمین و رختکن در بازی با پنجاب هند در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ به مبلغ ۸۰۰۰دلار جریمه نقدی شد.

انتهای پیام/۹۷

  • نویسنده : سالار سلیمی