گزینه‌های پیشنهادی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و میراث فرهنگی معرفی شدند
گزینه‌های پیشنهادی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و میراث فرهنگی معرفی شدند
با اینکه چالش انتخاب وزیر زن قبلا در دولت دکتر احمدی نژاد شکسته شد ، اما به نظر می رسد رئیس جمهور روحانی با توجه به وعده انتخابی خود مبنی بر استفاده بانوان در برخی وزارتخانه ها اما به نظر می رسد وی هیچ تمایلی به استفاده از وزیر زن در کابینه خود نداشته و همچنان این موضوع با چالش های جدی همراه است.

بهارستان آنلاین – نایب رئیس مجلس، گزینه‌های پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش و وزارت میراث فرهنگی معرفی شده از سوی رئیس جمهور را اعلام کرد.

در نشست علنی امروز(دوشنبه) مجلس شورای اسلامی، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس که بخشی از ریاست نشست علنی امروز پارلمان را بر عهده داشت، گزینه‌های پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش و وزارت میراث فرهنگی معرفی شده از سوی دولت را اعلام کرد.

بر این اساس پزشکیان اعلام کرد: در اجرای اصل 133 قانون اساسی، رئیس جمهور وزرای پیشنهادی و سوابق آنها را جهت بررسی سوابق و اخذ رای به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

در همین راستا محسن حاجی میرزایی گزینه پبیشنهادی دولت برای وزارت خانه آموزش و پرورش و علی اصغر مونسان را به عنوان گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی معرفی کرد.

انتهای پیام/466