یک هزینه ۶ میلیون یورویی دیگر روی دست فدراسیون فوتبال؟
یک هزینه ۶ میلیون یورویی دیگر روی دست فدراسیون فوتبال؟
مهدی تاج و امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون و همینطور ساکت که سه ضلع اصلی مذاکره و توافق با ویلموتس بودند، هیچکدام هیچ پاسخی به این ابهامات نمی‌دهند.

بهارستان آنلاین – آهسته اهسته  هزینه‌های حضور مارک ویلموتس در ایران، رو می‌شود و مهدی تاج، امیرمهدی علوی و ساکت که عامل حضور این مربی بودند، به طور کامل سکوت کرده‌اند و لام تا کام حرف نمی‌زنند.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛  مارک ویلموتس امروز در مصاحبه‌ای گفته از ایران شکایت کرده و منتظر پاسخ فیفاست حال این مربی که مهدی تاج گفته بود «نجیب» است، حالا غرامت ۶ میلیون یورویی از ایران در خواست کرده و به فیفا گفته فدراسیون سر او کلاه گذاشته.

ویلموتس به اندازه‌ای که ایران به او بها داد و پول به پایش ریختند، به تیم ملی خدمت نکرد.

حالا مشخص شده در مراسم استقبال از این مربی، فدراسیون هزینه‌های هنگفتی کرده است. این مربی قبل از امضای قرارداد، به تهران سفر کرد و سه روزی اینجا بود و پس از امضای قرارداد کشور را ترک کرد. فدراسیون به خاطر حضور او گران‌ترین مرسدس بنز تشریفات را روزانه ۲.۵ میلیون تومان اجاره کرد. این اما هزینه اصلی نبود. فدراسیون گران‌ترین سوئیت هتل اسپیناس پالاس را که هزینه هر شب اقامت آن ۴ میلیون ناقابل بود، برای ویلموتس رزرو کرد. یعنی او برای سه روز ماندن در این اتاق، ۱۲ میلیون تومان هزینه روی دست فدراسیون گذاشت. تازه بماند که ویلموتس در این سفر تنها نبود و وکیل و مربی دروازه‌بان‌هایش را همراه خود داشت. آنان هم در بهترین اتاق‌های هتل اسپیناس اقامت کردند و گران‌ترین غذاها را خوردند. هزینه‌های جانبی دیگری هم روی دست فدراسیون ماند؛ از جمله هزینه CIP و یک پذیرایی لاکچری، هزینه بلیت رفت و برگشت آنها با پرواز فرست کلاس و … .

با این حال مهدی تاج اخیرا منتقدان را تهدید کرده که دست آنها را رو خواهد کرد اما او، امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون و همینطور ساکت که سه ضلع اصلی مذاکره و توافق با ویلموتس بودند، هیچ پاسخی به این ابهامات نمی‌دهند. علوی در حالی سکوت کرده که این روزها حتی در توئیتر جواب خبرنگاران خارجی را به عنوان سخنگوی فدراسیون فوتبال می‌دهد!

انتهای پیام/۱۲۸۶

 

  • منبع خبر : خبرآنلاین