۴ سال است ترمز خدمت‌رسانی به شهروندان از سوی مسئولان مدیریت شهری کشیده‌ شده است/عذرخواهی چه سودی برای مردم تهران دارد؟/ در این دو ماه باقیمانده  ناکارآمدی‌ها را با خدمت‌رسانی مناسب جبران کنید
۴ سال است ترمز خدمت‌رسانی به شهروندان از سوی مسئولان مدیریت شهری کشیده‌ شده است/عذرخواهی چه سودی برای مردم تهران دارد؟/ در این دو ماه باقیمانده  ناکارآمدی‌ها را با خدمت‌رسانی مناسب جبران کنید
افرادی که در این دوره شورای شهر مسئولیت داشتند بهتر است از فرافکنی‌ها دست بکشند و تمرکز خود را روی خدمترسانی به مردم قرار دهند.

بهارستان آنلاین – دبیرشورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به عملکرد ضعیف مدیریت شهری در ۴ سال گذشته، گفت: ۴ سال است ترمز خدمت‌رسانی به شهروندان از سوی مسئولان مدیریت شهری کشیده‌ شده است و این افراد بحث عذرخواهی را مطرح می‌کنند و این خودش “شو آف” است.

به گزارش «بهارستان آنلاین » ؛ پرویز سروری دبیرشورای ائتلاف نیروهای انقلاب و عضو سابق شورای شهر تهران با اشاره به عملکرد مدیریت شهری در این دوره با بیان این جمله که “خیلی زود دیر شد” اظهار کرد: مدیران و مسئولان شهرداری و شورای شهر تهران امروز بحث عذرخواهی از مردم را مطرح می‌کنند اما بنده می‌خواهم به آنها عرض کنم که فرهنگ عذرخواهی زمانی موثر و تاثیرگذار است که این عذرخواهی منجر به جبران مافات بشود و این در حالی‌ست که در این دوره از مدیریت شهری عملکرد ضعیفی را شاهد بودیم.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان طی این دوره از مدیریت شهری بارها نسبت به عملکرد آنها انتقاد داشته‌اند، گفت: اما افرادی که در این دوره مسئولیت داشتند اهمیتی ندادند و بهتر است از فرافکنی‌ها دست بکشند و تمرکز خود را روی خدمترسانی به مردم قرار دهند. آن زمان گوشی برای شنوا نداشتند و امروز هم که پایان کار است و چند روزی را مهمان شورا و شهرداری هستند عذرخواهی چه سودی برای مردم تهران دارد؟

عضو سابق شورای شهر تهران با اشاره به اینکه ۴ سال است ترمز خدمت‌رسانی به شهروندان از سوی مسئولان مدیریت شهری کشیده‌ شده است، افزود: در حالی که روزهای پایانی شورا و شهرداری فرار رسیده است این افراد بحث عذرخواهی را مطرح می‌کنند و این خودش شو آف است.

سروری در ادامه با اشاره به استعفاهای نمایشی چند تن از اعضای شورای شهر تهران در این دوره گفت: هر روز شاهد چنین استعفاهایی بوده‌ایم و هیچ گاه نیز به خط پایان نرسیده و مشخص است یک بازی از سوی مدیریت شهری پیش بینی شده است تا ناکارآمدی های خودشان را گردن یکدیگر بیندازند. به نظر من هم این دو ماه باقیمانده را از دست ندهید و خودتان را متمرکز کنید تا قسمت کوچکی از ناکارآمدی‌ها را با خدمت‌رسانی مناسب جبران کنید.

انتهای پیام/۲۹۲۵

  • منبع خبر : تسنیم