نشست‌های محرمانه فیفا جهت تعیین میزبان جدید جام جهانی ۲۰۲۲
نشست‌های محرمانه فیفا جهت تعیین میزبان جدید جام جهانی ۲۰۲۲
فدراسیون جهانی فوتبال فیفا در حال برگزاری جلسات محرمانه ای می باشد که در آن بحث اینکه کدام کشور می تواند جایگزین قطر شود را مورد بررسی قرار خواهد داد.

بهارستان آنلاین – با دستگیری و اعترافات میشل پلاتینی برای فدراسیون جهانی فوتبال مسجل شده است که میزبانی جام جهانی 2022 قطر با توانی صورت پذیرفته است از این جهت اخباری به گوش می رسد که فیفا در نظر دارد تا قطر را از میزبانی جام جهانی حذب و کشور دیگری را جایگزین این کشور برای برگزاری مسابقات جام جهانی در سال 2022 نماید.

به گزارش بهارستان آنلاین به نقل از شبکه تلویزیونی TNT sports آرژانتین ، در پی بازداشت میشل پلاتینی اسطوره فوتبال فرانسه و رئیس سابق فیفا ، فدراسیون جهانی فوتبال فیفا در نظر دارد تا محرومیت قطر را برای میزبانی جام جهانی 2022 مورد بررسی قرار دهد .

این در حالی است که روز سه شنبه رسانه فرانسوی زبان مدیاپارت گزارش داد که میشل پلاتینی در ادامه مبارزه با فساد توسط پلیس قضایی در حومه پاریس بازداشت و جهت بازجویی و تحقیقات در مورد پرونده فساد به بازداشتگاه منتقل شده است .

اما پس از آزادی میشل پلاتینی او به رسانه ها گفت که از او درباره مواردی از جمله جام جهانی که در قطر برگزار خواهد شد سئوالاتی پرسیده شده است.

شبکه تلویزیونی TNT sports مدعی شد ؛ فدراسیون جهانی فوتبال فیفا در حال برگزاری جلسات محرمانه ای می باشد که در آن بحث اینکه کدام کشور می تواند جایگزین قطر شود را مورد بررسی قرار خواهد داد.

لازم بذکر است که قطر حق میزبانی جام جهانی 2022 را در سال 2010 به دست آورده است .

انتهای پیام/ 237