با هر کسی که در هر جایی که هست باید با فساد برخورد کند و هیچ ملاحظه ای برای هیچ کس نباید باشد
با هر کسی که در هر جایی که هست باید با فساد برخورد کند و هیچ ملاحظه ای برای هیچ کس نباید باشد
مطمئن هستم که اگر مانند گذشته مان محکم بایستیم و به باورها و اعتقادات مان و سنت های الهی پایبند باشیم و تلاش کنیم و فرصت را برای کار جوانان مان مانند گذشته باز کنیم وعده الهی این است که پیروزی در آینده نزدیک پیش روی ما خواهد بود.

بهارستان آنلاین – شهردار سابق تهران با بیان اینکه دشمن می داند ما در دو نقطه دچار ضعف هستیم ؛ گفت : دشمن در دو حوزه جنگ اقتصادی و روانی وارد کارزار شده است ، چون در این دو نقطه دچار مشکل هستیم ، اما در حوزه نظامی با توجه به شناختی که از فرهنگ جهاد و شهادت دارد وارد کارزار نمی شود.

به گزارش بهارستان آنلاین ، محمد باقر قالیباف که صبح امروز در مراسم وداع و تدفین سردار شهید غلامرضا پروانه و شهید مصطفی بحرآبادی در شهرستان سبزوار سخن می گفت ، با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی گفت : در روز شهادت امام جعفر صادق (ع) و در این مکان مقدس و در این شهر ولایتمدار و شهیدپرور شاهد تشییع دو پیکر از فرزندان عزیز این خطه هستیم ، یک بسیجی و یک فرمانده دلیر در دوران دفاع مقدس ، امروز در کنار هم جمع شده ایم تا به یاد شهدا و در کنار استخوان های مطهر این شهدای عزیز بار دیگر با شهدا و امام شهدا بیعت نماییم.

فرمانده لشگر پنج نصر در دوران دفاع مقدس با پرداختن به پیام شهدا اظهار کرد : زندگی من و شما امروز در هر کجای این مرز و بوم که هستیم در بعد مادی و معنوی مدیون این شهداست . شک نکنید که احیای مجدد اسلام در این زمان و عزت مسلمین مدیون شهدا و امام راحل است.

قالیباف با بیان اینکه از فرهنگ قرآن و اهل بیت (ع) آموخته ایم که همیشه جان و مال مان را می دهیم ، اما هرگز اجازه نمی دهیم کسی به استقلال وعظیم عزت ما خدشه ای وارد کند ؛ گفت : از این رو سر تعظیم در مقابل شهدا ، امام شهدا ، جانبازان و ایثارگران فرود می آوریم.

وی با اشاره به خاطرات دوران دفاع مقدس و اعزام نیروها از مسجد سبزوار ادامه داد : امیدوارم که خداوند ما را شرمنده شهدا و امام شهدا نکند.

قالیباف با پرداختن به رجزخوانی و تهدید آمریکا گفت : خداوند وعده داده است اگر ما بر سنت های الهی باستیم و در مقابل قدرت دشمنان و کفار ایستادگی کنیم پیروزی از آن ما است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود : امروز می بینید نسل جوان ما در مبارزه با تروریسم چه کردند و در مقابل آمریکا با همه تجهیزات پیشرفته اش چه کردند و چطور پهباد آمریکایی را سرنگون کردند که همه قدرتهای تسلیحاتی دنیا را متحیر نمودند . آن ها هم سامانه دفاع پیشرفته موشکی ساختند و هم با جرات و شجاعت شلیک کردن و به آمریکا نشان دادند که آمریکا هیچ غلتی نمی تواند بکند.

قالیباف با بیان اینکه این نصرت و این باور فقط در حوزه دفاعی و امنتی نیست ؛ خاطر نشان کرد : این اقتدار در حوزه اقتصادی هم امکان پذیر است اگر امروز شرایط سخت اقتصادی را می گذرانیم و متاسفانه پدران و مادران ما شرمنده فرزندان شان به لحاظ معیشتی هستند و فرزندان فارغ التحصیل ما شرمنده مادران و پدرانشان هستند و نمی توانند کار پیدا کنند و کمک آنها که ناتوان شده اند ، باشند ، همه به دلیل عدم باور به توانایی این جوانان در عرصه اقتصاد است.

قالیباف با تاکید بر اینکه تهدید دشمن در جنگ کمر ما را در پشت خاکریز نشکست ، اما امروز مسائل اقتصادی کمر مردان ما را در خانواده ها شکسته است ؛ گفت : علت این موضوع ندانستن نیست ، علتش مشکلات اقتصادی و کمبودهای اقتصادی نیست ، منابع کشور سرشار است ، امروز تنها مجموع منابع نفت و گاز ایران مقام اول را با 19 و نیم درصد انرژی در دنیا دارد.

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن می داند ما در دو نقطه دچار ضعف هستیم ؛ گفت : یکی حوزه اقتصاد برای همین هم حرف از مذاکره می زند و هر روز فشار را بیشتر می کند چون جنگ ، جنگ اقتصاد است.و دوم جنگ روانی است که دشمن در کشور با فضای مجازی و تلویزیون های فارسی زبان ماهواره ای انجام میدهد . البته برخی خطاها در کشور است و کسی منکر نمی شود اما دشمن ار آن ها بهانه جویی کرده و آنقدر در این جنگ روانی پیش می رود که باورهای مردم ما و جوانان ما را نشانه رفته تا آن ها را ناامید کند.

قالیباف با اشاره به شایعاتی که درباره وی در خصوص فرار به لندن و کانادا و …. در حالی بیان شده که بنده در مراسم سالگرد شهید همدانی در همدان بودم ؛ گفت : یکی از همسران شهدا شب با منزل ما تماس گرفت و گریه کرد و می گفت می گفتند شما فرار کرده اید همین که شما گوشی را جواب دادید خیالمان راحت شد این نمونه ای از عملیات روانی دشمن است.

قالیباف با تاکید بر اینکه نباید به دروغ ها و تهدیدات توجه کرد ؛ گفت : دشمن در این دو حوزه جنگ اقتصادی و روانی وارد کارزار شده ، چون ما در این دو حوزه ضعف داریم یعنی هم ضعف اقتصادی داریم و باعث شده دائم فشارها بیشتر شود و هم به دلیل برخی فسادهایی که اتفاق افتاده در حوزه جنگ روانی برای او جای فعالیت باز شده است.به همین دلیل هم با هر کسی که در هر جایی که هست باید با فساد برخورد کند و هیچ ملاحظه ای برای هیچ کس نباید باشد.
انتهای پیام /257