با این تیم موفق می‌شوم چون هواداران خوبی داریم / با تلاش به چیزی که می‌خواهیم، می‌رسیم.
با این تیم موفق می‌شوم چون هواداران خوبی داریم / با تلاش به چیزی که می‌خواهیم، می‌رسیم.
دیاباته بازیکن تاثیرگذاری برای استقلال است ولی ما در ساختار دفاعی و حمله برنامه داریم و هر بازیکنی در این ساختار قرار بگیرد می تواند همان کاری که دیاباته می‌کند را انجام دهد. من از بازیکنانم خواسته‌ام تمرکز داشته باشند.

بهارستان آنلاین – فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش بهارستان آنلاین ،مجیدی در ابتدا به خبرنگاران خوش آمد و اظهار داشت: بعد از این همه سال فوتبال بازی کردن، برای اولین بار است که این همه خبرنگار می‌بینم. به شما خبرنگاران سلام می‌کنم و در خدمتتان هستم.

سرمربی استقلال درخصوص مسابقه فردا افزود: بازی با پرسپولیس برای ما و پرسپولیس مهم است. بازیکنان دو تیم برای این بازی دو برابر شرایط معمول تلاش می‌کنند. نمی‌توانم حساسیت بازی را کتمان کنم. من فکر می‌کنم مصدومیت دیاباته به دلیل پروازهای ما بود. بازیکنان بعد از مصدومیت، نمی‌توانند وارد تمرین شوند و آقای ربانی را به همین دلیل آورده‌ایم که در بحث ریکاوری به ما کمک کنند. الان یزدانی و غلامی این شرایط را دارند و بعد از کارهای بدنی وارد تمرینات گروهی می‌شوند.

مجیدی با اشاره به غیبت شیخ دیاباته گفت: دیاباته بازیکن تاثیرگذاری برای استقلال است ولی ما در ساختار دفاعی و حمله برنامه داریم و هر بازیکنی در این ساختار قرار بگیرد می تواند همان کاری که دیاباته می‌کند را انجام دهد. من از بازیکنانم خواسته‌ام تمرکز داشته باشند.

سرمربی استقلال در واکنش به این سوال که به دلیل حضور امیری و ترابی در این دیدار تاکتیک تیم را تغییر می‌دهد یا خیر اظهارنظر جالبی داشت و گفت: تیمهای برنده تمرکزشان روی برد است و تیم‌های بازنده تمرکزشان روی تیم برنده است.

فرهاد مجیدی2

فرهاد مجیدی درخصوص اهمیت حضور قائدی برابر پرسپولیس گفت: در چند بازی گذشته فوق العاده بوده است. نه تنها او، بلکه برخی بازیکنان ما می‌توانند فیکس تیم ملی باشند. اینکه کدام مربی بازیکن را بالا می‌برد یا برعکس، در تیم ما مفهومی ندارد. این یکدست ترین تیم تاریخ باشگاه استقلال است. چون یکدست و یک دل هستیم کسی نمی‌تواند ما را شکست دهد. این یکدلی و همدلی تیم ماست که باعث شده تا کنون تیمی ما را شکست ندهد.

سرمربی آبی پوشان درباره احتمال حضور نیکولای بوردوف گفت: چون زمان کمی با ما بوده است و در کارهای گروهی کمتر بوده، فردا بازی نمی‌کند.

مجیدی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد در دربی احتیاط کند یا خیر گفت: وقتی من استقلال را تحویل گرفتم، روی ساختار دفاعی این تیم بیشتر تمرکز کردم. ما تنها هشت موقعیت گل به حریفان از وقتی من آمده ام، به حریفان داده ایم. برای من مهم نیست تیمم چند گل می خورد بلکه برایم مهم این است که دو برابر گل خورده، گل بزنیم. امیدوارم فردا هواداران دو تیم فقط تیم خود را تشویق کنند. فحاشی‌ها باعث استرس بازیکنان و مصدومیت آنها می‌شود و از کیفیت بازی کم می‌کند. فردا به نظرم شاهد یکی از بهترین دربی‌ها خواهیم بود.

او درباره تفکرات فنی تیمش برای این بازی افزود: اجازه دهید که فردا تفکرات ما را ببینید و درباره آن صحبتی نکنم.

مجیدی به فروش کم بلیت برای بازی مقابل پرسپولیس گفت: هرچه تماشاگر بیشتر باشد، انگیزه مربی و بازیکنان بیشتر می شود. تنها چیزی که از فوتبال ما باقی مانده همین هواداران است. امیدوارم فردا یک بازی سالم و به دور از حواشی را شاهد باشیم.

سرمربی استقلال خطاب به هواداران این تیم عنوان کرد: روزی که سرمربیگری استقلال را قبول کردم، یک رویا داشتم. در کنار هواداران به آنچه که می‌خواهم می‌رسم. با این تیم موفق می‌شوم چون هواداران خوبی داریم و بازیکنان یکدست و همدلی داریم. با تلاش به چیزی که می‌خواهیم، می‌رسیم.

باقری یا رضاوند؟ مجیدی در واکنش به این سوال افزود: اجازه دهید این سوال را جواب ندهم.

مجیدی همچنین در پاسخ به این سوال که برای دربی سورپرایزی دارد یا خیر گفت: نه سورپرایزی نیست (باخنده)

انتهای پیام/946