سخنگوی سپاه پاسداران : اظهارات سردار سعید قاسمی در مورد بوسنی فاقد اعتبار می باشد
سخنگوی سپاه پاسداران : اظهارات سردار سعید قاسمی در مورد بوسنی فاقد اعتبار می باشد
سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران ضمن واکنش به اظهارات سردار سعید قاسمی گفت : اظهارات وی مسبوق به سابقه می باشد و مسئولیت گفته های وی با خود ایشان است.

بهارستان آنلاین – انتشار ویدوئویی در شبکه های اجتماعی از سردار سعید قاسمی در خصوص استفاده از پوشش جمعیت هلال احمر در جنگ بوسنی و متعاقبا واکنش جمعیت هلال احمر کشور و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران ضمن واکنش به این سخنان گفت : اظهارات سعید قاسمی شخصی است و مورد تایید سپاه پاسداران نیست.

به گزارش بهارستان آنلاین ، سردار پاسدار رمضان شریف با بیان اینکه سردار سعید قاسمی یکی از بازنشستگان سپاه مدتی داوطلبانه در بوسنی حضور داشته است گفت :دیدگاه های سعید قاسمی شخصی بوده و فاقد اعتبار بوده و مورد تایید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیست .

سخنگوی سپاه پاسداران مواضع و کارهای سپاه را در عرصه های مختلف تابع منطق و منطبق با قوانین و مقررات دانست و خاطر نشان کرد: اقدامات امدادی سپاه به مردم بوسنی از این قاعده تبعیت کرده است.

رئیس روایط عمومی سپاه پاسداران با اشاره به تلاش دشمنان انقلاب به ویژه امریکا برای وارونه نشان دادن اقدامات سپاه پاسداران در حوزه های مختلف تصریح نمود : مستندات آمریکایی ها برای واقعیت سازی مورد نظرشان فاقد وجاهت قانونی و اعتبار می باشد و باید با تردید و هوشیاری با آن برخورد شود.

وی در پایان اینگونه اظهارات را از طرف سردار قاسمی مسبوق به سابقه دانست و تاکید کرد: ایشان و برخی از افراد که از سازمان بازنشسته و یا جدا شده اند از اظهار نظرهای خلاف واقع و غیرمسئولانه پرهیز نمایند و برای دشمنان انقلاب و نظام بهانه سازی و دستامیز نکنند.

انتهای پیام / 89

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان