آغاز طرح ملی پایش و آزمایش پی سی آر کرونا توسط قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت در سراسر کشور
آغاز طرح ملی پایش و آزمایش پی سی آر کرونا توسط قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت در سراسر کشور
یکی از دستاوردهای مهم قرارگاه در این مدت کوتاه فعالیت خود ساخت و انحصار کیت تشخیص کرونا بوده و با توجه به حجم دپوی فعلی و تولید روزانه این کیت ها توانایی زیادی در مهار و کنترل کوید ۱۹ در سراسر کشور خواهیم داشت .

بهارستان آنلاین – مهندس پیمان سرپاس رئیس قرارگاه جهادی رهروان ولایت کشور از آغاز طرح ملی پایش و آزمایش پی سی آر کرونا توسط قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت در سراسر کشور خبر داد و گفت : این طرح در ابتدا بصورت پایلوت و آزمایشی از ابتدای هفته آتی در سراسر استان لرستان بصورت پایش رایگان آغاز و بعد به کل کشور گسترش می یابد.

به گزارش بهارستان آنلاین به نقال از روابط عمومی قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور ؛ وی با بیان اینکه آمار بالای مبتلایان و مرگ و میر کوید ۱۹ در کشور بشدت چشم گیر است گفت : در طرح پایش و ازمایش این قرارگاه در ابعاد شهرستانی ، استانی و ملی به قطع زنجیره و کنترل کوید ۱۹ در کشور کمک خواهیم کرد.

 

مهندس پیمان سرپاس رئیس قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور در پایان گفت: یکی از دستاوردهای مهم قرارگاه در این مدت کوتاه فعالیت خود ساخت و انحصار کیت تشخیص کرونا بوده و با توجه به حجم دپوی فعلی و تولید روزانه این کیت ها توانایی زیادی در مهار و کنترل کوید ۱۹ در سراسر کشور خواهیم داشت .

رئیس قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور در ادامه با بیان اینکه: ما بصورت آتش به اختیار و با لبیک به بیانات امام خامنه ای (مدظله العالی) به میدان مبارزه با ویروس منحوس کرونا آمده ایم ؛ گفت : در صورت درخواست رسمی مسئولین شهرستانی ، استانی و کشوری در حوزه های مختلف میتوانیم همکاری دوسویه ای را فراهم آوریم و کمک حال دستگاه ها و ارگان های متولی این امر در سراسر کشور باشیم که با عزم راسخ و ملی این قرارگاه بدون تردید امکان پذیر خواهد بود.

انتهای پیام/۲۰۹۸